حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی ولی پور با ارائه محصولات اصلی و با کیفیت همواره کوشیده است تا با دادن حق انتخاب به همراهان خود به سلیقه ناب آنها نیز احترام بگذارد.

این فروشگاه با قدمتی ۳۵ ساله بر آن شد تا برای راحتی مشتریان و همراهان همیشگی خود، بدون مراجعه حضوری و تنها با یک کلیک روی محصول مورد نظر مخاطبان عزیز خود را تا رسیدن محصول به دست آنها با کمترین هزینه و صرف وقت همراهی کند.

همواره یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی با ارائه کالاهای متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب در مدت زمانی کوتاه و ضمانت بازگشت کالا است که فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی ولی پور با دارا بودن این ویژگی‌ها همراه با شما مخاطبان خواهد بود.
لوازم پزشکی، آرایشی، بهداشتی، لوازم برقی شخصی و … را در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی ولی پور می توانید به راحتی جستجو و خریداری کنید.

همواره با فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی ولی پور همراه باشید تا با کمترین هزینه، بهترین ها را انتخاب کنید.

فروشگاه آنلاین ولی پور با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه ولی پور تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

توجه داشته باشید که تنها راه ارتباطی با فروشگاه آنلاین ولی پور شماره تماس ۰۹۱۸۷۱۳۵۵۹۲ می باشد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ولی پور، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ولی پور است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به www.rezavalipor567@gmail.com اطلاع دهید.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با امور مشتریان ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس:

۰۹۱۸۷۱۳۵۵۹۲

دفتر مرکزی:

استان همدان- میدان آرامگاه بوعلی سینا- فروشگاه تجهیزات پزشکی آرایشی و بهداشتی ولی پور